Розетки-перехідники медичних газів

Газові розетки та розеткові блоки застосовуються в тих випадках, коли потрібно забезпечити приміщення лікувальними газами, але немає потреби ускладнювати та подорожчати технічне рішення. Наприклад, у маніпуляційних, перев’язувальних, стерилізаційних і т. д. За потреби розеткові блоки можуть комплектуватися електричними розетками, розетками вирівнювання потенціалів тощо.

Розетки-перехідники медичних газів
Замовити розетки для подачі медичних газів ви можете у нас за телефоном:

Розетки для подачі медичних газів

Широкі можливості монтажу дозволяють мати оновлений модельний ряд газових розеток там, де це необхідно, гарантуючи ергономічне компонування обладнання та забезпечуючи виконання вимог його безперебійної роботи.

У нас ви можете придбати:

Газові розетки в корпусі

Доступні типи газів – О2, AIR4, AIR8, VAC, CO2, N2O.
Стандарт DIN.

Газові розеткові блоки

Доступні типи газів – О2, AIR4, AIR8, VAC, CO2, N2O, AGSS
Стандарт DIN
Доступна комплектація будь-якою кількість електричних розеток, розеток заземлення, інформаційних розеток, USB та ін.

Характеристика розетки (перехідника) для газопостачання

Де придбати розетки для подачі медичних газів

Ви можете придбати у нашій компанії розетки, розеткові блоки для чистих приміщень та медичних закладів. Якщо у вас виникли проблеми при замовленні товару, будь ласка, повідомте нам про це через форму зворотнього зв’язку.

Наші спеціалісти підберуть потрібний вам товар. У нас оперативна та компетентна допомога нашим клієнтам! Доставка по всій Україні.

Також ви можете у нас придбати:

Розетки-перехідники медичних газів

Вакумні регулятори

Медичний регулятор вакууму підключається безпосередньо до централізованої системи подачі газів та використовується при аспірації. Він монтується в операційних і палатах інтенсивної терапії, де входить до складу пристрою, що відсмоктує, допомагаючи контролювати ступінь розрідження вакууму для оптимальної допомоги пацієнтам.

Наша компанія “Газ-Мед” пропонує витратні матеріали та комплектуючі для роботи з медичними газами, у тому числі все для забезпечення нормальної безперебійної подачі газів. Телефонуйте: підберемо обладнання під ваш бюджет, індивідуально.

Завдяки багаторічному досвіду оснащення установ різних розмірів, ми можемо надати якісне та точне рішення для кожного, хто звернувся.

Розетки-перехідники медичних газів

Флуометри зі зволожувачем

Флоуметр з ємністю 200 мл
Флоуметр є частиною системи газопостачання реанімаційної і призначений для швидкого і безпечного підключення медичного устаткування до лікарняної системи подачі медичних газів.

  • Флоуметр під’єднується до кисневої розетки за допомогою вбудованого адаптера.
  • Пропускний кран флоуметра сполучений з індикаційною трубкою з оргскла.
  • Витратний кран має різьбову основу, за допомогою якої зєднується з зволожувальною камерою.
  • Діапазон дозування кисневого зволожувача 5 – 20 л./хв.
  • Кисневий зволожувач з флуометром має пластикову ємність 200 мл

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном або поштою.

Ми надаємо кращий сервіс у галузі медичного газопостачання

Ми пропонуємо комплекс послуг, який в підсумку дозволяє отримати головний результат – поліпшити якість надання медичної допомоги.

Фотографії об'єктів

Залишити заявку

Якщо ви хочете купити розетки для подачі медичних газів чи інші комплектуючі, або лише уточнити їх ціну, залиште запит через форму зворотнього зв’язку та менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію на термінали медичних газів, а також за необхідності проконсультуємо.

Можете коротко описати замовлення або поставити будь-яке запитання
Scroll to Top