Проектування систем подачі медичних газів

Наша компанія пропонує проектування та монтаж систем медичного та технологічного газопостачання під ключ та повний комплекс робіт зі створення складних мереж подачі медичних та технічних газів. Розробляємо схеми з нуля, розширюємо магістралі, що діють, модернізуємо обладнання.

Ми проектуємо та будуємо мережі медичних газів будь-якої складності. В рамках розробки ми аналізуємо об’єкт, визначаємо потреби установи, підбираємо обладнання, складаємо схеми подачі та управління потоками, паралельно з цим встановлюємо заздалегідь підібране обладнання для видачі (вироблення, розподілу), а також розподільні та фільтраційні панелі, трубопроводи для кількох медичних газів та вакууму.

Особливості розробки проекту медгазів

Забезпечення установи медгазами передбачає розробку складної системи інженерних елементів – ув’язку різних складових, необхідних для виробництва, обробки, зберігання та переміщення медгазів. Медичні гази широко використовуються в умовах лікарень, застосовуються в реанімації і хірургії, підтримують життєво важливі функції організму пацієнтів. Також їх використовують в косметології і кріотерапії, використовують в інгаляційному наркозі і діагностичних маніпуляціях.

Проектування медгазів закладає основу всього проекту лікувального закладу. З огляду на пропоновані строгі нормативні вимоги до систем медичного газопостачання та необхідність пов’язати між собою особливості приміщень, поверховості будівлі і інших складових, розробка повинна здійснюватися спеціалізованими компаніями.

В процесі підготовки проекту погоджуються побажання замовника, наявне технічне завдання і діючі нормативи. Докладний проект медичних газів містить суворі розрахунки наступних показників:

Проектування лікувального газопостачання повинно виключати ризики помилок і недоліків – будь-яка неточність або прорахунок призводять до порушень в експлуатації дорогого устаткування.

Замовити проект постачання медичними газами і виконання всього комплексу робіт можна в нашій компанії “Газ-Мед”. Працюючи з організаціями України довгий час, ми надаємо якісні послуги з розробки та реалізації проектів газопостачання лікувальних установ будь-якого рівня складності. Дізнатися вартість майбутніх робіт можна звернувшись до нас по телефону або залишивши заявку на сайті. Замовляйте послуги з медичного газопостачання тільки у професіоналів!

Ми надаємо кращий сервіс у галузі медичного газопостачання

Ми пропонуємо комплекс послуг, який в підсумку дозволяє отримати головний результат – поліпшити якість надання медичної допомоги.

Список послуг у рамках проектування та монтажу

Підготуємо індивідуальну проект-пропозицію, засновану на вихідних даних, задачі та чернетці проекту.

Підбір відповідних інженерних споруд і устаткування – станції і рампи кисню, вуглекислого газу та азоту, вакуумні і компресорні станції, газифікатори та ін.

Складемо докладний, зрозумілий та прозорий кошторис з перерахуванням вартості всіх послуг та обладнання.

Поставка на об’єкт і монтаж обладнання, установка додаткових комплектуючих – газових розеток, приліжкові модулів і консолей.

Направимо співробітників для консультації та обговорення деталей проекту на місці.

Проведення пусконалагоджувальних робіт та здійснення сервісного обслуговування.

Наша компанія виконує завдання будь-якої складності: розробка схем подачі медгазів, проектування мереж для приватних клінік на 3-4 кабінети та муніципальних лікарень з кількох корпусів, обслуговування шпиталів, санаторіїв, лікувальних та профілактичних медичних закладів. Виробляємо необхідні елементи: медичні консолі підвісні та настінні, рампи, системи оповіщення та контролю, панелі медичних газів. Проводимо монтаж медичних газів, допомагаємо вбудувати систему у повсякденне життя лікарень, навчаємо персонал. Щоб замовити розробку та монтаж медичного газопостачання, зв’яжіться з нашим спеціалістом, повідомте подробиці та отримайте інформацію про пропозиції компанії з розрахунками, схемами, вартістю обладнання та встановлення.

Замовити проектування систем подачі медичних газів ви можете у нас за телефоном:

Фотографії наших об'єктів

Залишити заявку

Якщо ви хочете замовити проектування систем подачі медичних газів або лише уточнити його ціну, залиште запит через форму зворотнього зв’язку та менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію на проектування систем подачі медичних газів, а також за необхідності проконсультуємо.

Можете коротко описати замовлення або поставити будь-яке запитання
Scroll to Top