Підвісні медичні консолі

Стельовий модуль життєзабезпечення власного виробництва

Підвісні медичні стельові консолі використовуються для розподілу газових сумішей, приєднуються до операційних столів або ліжок пацієнтів, забезпечують ергономічне розміщення високоточного обладнання. Компанія «Gaz-Med» є постачальником таких різновидів медичних стельових консолей:

 • хірургічні;
 • палатні;
 • кисневі;
 • реанімаційні;
 • анестезіологічні.
Медичні консолі життєзабезпечення – пристрої для контролю та управління подачею медичних газів (кисень, закис азоту, вакуум, стиснене повітря, аргон тощо), електроживлення, аудіо та відеосигналу до ліжка пацієнта, до операційних столів, для компактного розміщення та підключення медичного обладнання (апарат ШВЛ, монітор, інфузомати тощо). Перед виготовленням кожного модуля життєзабезпечення узгоджується кількість, стандарт та види газів точок споживання лікувальних газів та електричних розеток. На виробі можна встановити контрольні манометри. Поворотне плече модуля охоплює зону 340°.

Ви можете у нас придбати:

 • Нерухома стельова консоль – стандартна
 • Нерухома стельова консоль – анестезіологічна головний
 • Стельова консоль з одинарним плечем – стандартна
 • Стельова консоль з одинарним плечем – анестезіологічна головний
 • Стельова консоль з подвійним плечем – стандартна
 • Стельова консоль з подвійним плечем – анестезіологічна головний
 • Стельова консоль з одинарним плечем – стандартна з приводом від двигуна
 • Стельова консоль з одинарним плечем – анестезіологічна з приводом від двигуна
 • Стельова консоль з подвійним плечем – стандартна з приводом від двигуна
 • Стельова консоль з подвійним плечем – анестезіологічна з приводом від двигуна
 • Стельова консоль з одинарним плечем – з приводом від двигуна і наркозним апаратом
 • Консоль хірурга та інші види на замовлення.
Підвісні медичні консолі
Замовити підвісні консолі ви можете у нас за телефоном:

Типи підвісних медичних консолей

Рухлива вертикальна система

Рухлива вертикальна система (тип "колона"). Блок переміщається вгору та вниз, обертається навколо осі.

Рухома система з ручним приводом

Рухлива система з ручним та механізованим приводами. Переміщення робочого блоку консолі допомагає вибрати найбільш зручне положення при проведенні операції, будь-якої миті змістити положення робочого блоку щодо робочої зони.

З жорсткою фіксацією блоку

З жорсткою фіксацією робочого блоку (тип "міст"). Блок нерухомо закріплений на стелі з допомогою спеціальних опор, свобода дій забезпечується довжиною шлангів.

Переваги медичних підвісних консолей

Консолі медичних газів давно вважаються стандартним обладнанням життєзабезпечення для більшості лікувальних закладів. Вони поєднують у єдине ціле відразу кілька інженерних систем, знижують ймовірність випадкового обриву електропроводів, газових шлангів. Медичні консолі компактні, не перекривають доступу до пацієнта. Медперсонал легко контролює та змінює параметри роботи під конкретні вимоги.

Легкість використання

Простота налаштування обладнання, контролю процесів. Регулювання тиску газів, швидкості потоку, вологості та температури відбувається безпосередньо біля медичної консолі.

Надійність пристрою

Конструкція консолей розроблена з урахуванням високих вимог медзакладів до надійності такого обладнання. Загальна надійність досягається за рахунок об'єднання різних інженерних систем (медгази, електрика, слаботочні мережі тощо) в єдиний пристрій - медичну консоль життєзабезпечення.

Полегшення прибирання

Консолі можна обробляти дезрозчинами, медичне обладнання разом із шлангами, проводами, датчиками компактно розміщено на полицях та рейках, штангах та штативах, що значно полегшує прибирання в палаті, операційній, реанімаційній. Практично виключена можливість випадкового пошкодження шлангів і проводів.

Стельова консоль газова медична може оснащуватися додатковим обладнанням: приладові полиці, медичні рейки, прилади контролю та керування тиском лікувальних газів, регулятори вакууму, ємності для збирання біологічних рідин, штативи, штанги, роз’єми для підключення медичної техніки.

Наша компанія Газ-Мед допоможе вибрати та купити підвісні медичні консолі для лікарень та медичних закладів.

Наші переваги

Постачання медичного обладнання – відповідальне завдання.
Ми працюємо на совість і вболіваємо за результат.

Підбір обладнання під Ваші потреби та бюджет

Ми можемо здійснити комплексний підбір обладнання для вирішення Ваших клінічних завдань, не тільки з позицій, представлених на сайті, але й іншого великого переліку медичної техніки, представленої у світі.

Оперативний зворотний зв'язок

У процесі роботи з нами ви переконаєтеся, що висока кваліфікація всіх співробітників компанії дозволяє відповідати на ваші запитання максимально швидко та якісно, що прискорює реалізацію проекту у кілька разів.

Злагоджена робота усієї команди

Наш колектив давно працює разом. Вміємо вирішувати складні завдання швидко, не відволікаючись на жодні обставини.

Повний комплекс послуг від підбору обладнання до постгарантійного обслуговування

Співпрацюючи з нами, Ви не просто купите гарне обладнання за хорошою ціною, а й отримаєте можливість надалі забезпечити якісний сервіс для тривалої експлуатації.

Відповідальність за результат

Ця якість є необхідним критерієм роботи кожного співробітника компанії окремо та компанії в цілому.

Тільки перевірене та якісне обладнання

Ми не пропонуємо найдешевше або найдорожче обладнання на ринку, ми пропонуємо найнадійніше і якісне, оскільки ці критерії важливі при виборі обладнання для лікувально-профілактичних закладів та надання медичної допомоги високого рівня.

Ми надаємо кращий сервіс у галузі медичного газопостачання

Ми пропонуємо комплекс послуг, який в підсумку дозволяє отримати головний результат – поліпшити якість надання медичної допомоги.

Фотографії об'єктів

Відео

Залишити заявку

Якщо ви хочете купити підвісні медичні консолі або лише уточнити його ціну, залиште запит через форму зворотнього зв’язку та менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію на підвісні консолі, а також за необхідності проконсультуємо.

Можете коротко описати замовлення або поставити будь-яке запитання
Scroll to Top