Конектори для медичних газів

Конектори для медичних газів
Замовити медичні конектори ви можете у нас за телефоном:

Медичні конектори

Медичні конектори (фіттинги, з’єднання, розетки, штепселі) призначені для швидкого та надійного приєднання медичного обладнання. Це комплектуючі для систем подачі медичних газів, які активно використовуються в клапанних медичних системах. Під час роботи з газовим обладнанням (ШВЛ, системи подачі газів) особливо важливо швидко і безпомилково використовувати з’єднання, які підходять для конкретного типу газу. У цьому допомагають специфічні форми та маркування роз’ємів і конекторів.

Конектор для газових розеток. Стандарт – DIN. Забезпечує з’єднання між газовими розетками та медичним обладнанням без регулювання.

Де придбати медичні конектори

Призначення конектору – для з’єднання різних споживачів до медичних газових клапанів для газів: кисню, вакууму, стиснутого повітря, закису азоту, азоту, вуглекислого газу:

Доступні конектори різних світових стандартів. Конектори доступні з різьбовим вихідним з’єднанням або з’єднувачем під шланг.

Ви можете придбати у нашій компанії медичні конектори для медичних закладів. Якщо у вас виникли проблеми при замовленні товару, будь ласка, повідомте нам про це через форму зворотнього зв’язку.

Наші спеціалісти підберуть потрібний вам товар. У нас оперативна та компетентна допомога нашим клієнтам! Доставка по всій Україні.

Ми надаємо кращий сервіс у галузі медичного газопостачання

Ми пропонуємо комплекс послуг, який в підсумку дозволяє отримати головний результат – поліпшити якість надання медичної допомоги.

Фотографії об'єктів

Залишити заявку

Якщо ви хочете купити медичні конектори чи інші комплектуючі, або лише уточнити їх ціну, залиште запит через форму зворотнього зв’язку та менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію на конектори для медичних газів, а також за необхідності проконсультуємо.

Можете коротко описати замовлення або поставити будь-яке запитання
Scroll to Top