Обслуговування та ремонт медичних газів

Медичні газові системи подачі кисню для лікарень потребують професійного обслуговування. Кисневі станції повинні періодично оглядатися та ремонтуватися фахівцями відповідно до регламенту. У процесі експлуатації установок деталі зношуються, забруднюються або виходять з ладу внаслідок дії механічних факторів. Щоб запобігти виникненню поломок та забезпечити медичному газовому обладнанню безперебійну функціональність, необхідно регулярно проводити такі роботи:

  • ретельне очищення обладнання для медичних газів;
  • заміна зношених комплектуючих елементів;
  • тестування СМГ, виправлення програмних помилок;
  • модернізація систем подачі медичних газів.

Обслуговування кисневого обладнання здійснюється із застосуванням високопродуктивної діагностичної техніки. Якщо несправність не вдалося попередити, скористайтеся послугою гарантійного або післягарантійного ремонту. Фахівці протестують СМГ, оперативно усунуть поломки.

Здійснюємо гарантійне, післягарантійне обслуговування медгазів. Сервісні роботи, технічна підтримка – основні напрямки діяльності нашої організації. Готові допомогти всім, хто зацікавлений в безперебійній, надійній роботі медичної техніки. Приймемо необхідні заходи, спрямовані на усунення позаштатних ситуацій, які можуть виникати в результаті поломок. Професійне лікувальне газопостачання та обслуговування – кращий вибір для медичних установ. Вкладаючись в подібні послуги, ви отримуєте максимальну віддачу, гарантію працездатності установок.

Технічне обслуговування та ремонт систем подачі медичних газів

Роботи з технічного обслуговування та ремонту систем подачі медичних газів виконуються кваліфікованими спеціалістами з використанням сучасного спеціалізованого обладнання на підставі договору.

Наше підприємство пропонує такі види технічного обслуговування систем подачі медичних газів:

Технічне обслуговування – технічний огляд та комплекс заходів щодо підтримки працездатності системи подачі медичних газів, перевірка технічного стану системи подачі медичних газів.

Разове технічне обслуговування – комплекс заходів щодо підтримки працездатності системи подачі медичних газів, перевірка технічного стану системи подачі медичних газів, що проводиться у визначений договором строк (місяць, квартал тощо).

Гарантійне технічне обслуговування – комплекс заходів щодо підтримки працездатності системи подачі медичних газів, перевірка технічного стану системи подачі медичних газів, які проводяться у період дії гарантійних зобов'язань підприємства-виробника обладнання.

Ремонт систем подачі медичних газів виконується:

  1. за разовими заявками для систем подачі медичних газів, які не перебувають на технічному обслуговуванні нашого підприємства з укладенням договору на ремонт;
  2. у разі виявлення несправності (за рамками технічного обслуговування) елементів систем подачі медичних газів, що перебувають на технічному обслуговуванні, нашим підприємством із укладенням додаткового договору на ремонт.

Замовити комплексне обслуговування медичних систем можна, звернувшись до нас в компанію. Працюючи з організаціями України довгий час, ми надаємо якісні послуги з розробки та реалізації проектів газопостачання лікувальних установ будь-якого рівня складності. Дізнатися вартість майбутніх робіт можна звернувшись до нас по телефону або залишивши заявку на сайті. Замовляйте послуги з медичного газопостачання тільки у професіоналів!

Ми надаємо кращий сервіс у галузі медичного газопостачання

Ми пропонуємо комплекс послуг, який в підсумку дозволяє отримати головний результат – поліпшити якість надання медичної допомоги.

Список послуг у рамках обслуговування та ремонта медичних газів

Ремонт за гарантією та після неї, терміновий, плановий.

Обслуговування регулярне – щоб не допустити несподіваної поломки.

Чищення будь-яке обладнання потребує догляду, і чим воно складніше, тим частіше.

Заміна - міняємо зношені та зламані деталі на високоякісні аналоги, налаштовуємо та налагоджуємо.

Тестування перевіримо і переконаємося, що все добре працює, а якщо ні - відразу виправимо.

Модернізація - покращуємо системи або залишаємо можливість покращити в майбутньому.

Складемо докладний, зрозумілий та прозорий кошторис з перерахуванням вартості всіх послуг та обладнання.

Направимо співробітників для консультації та обговорення деталей ремонту на місці.

Наша компанія проводить гарантійний та післягарантійний ремонт, а також регулярне обслуговування систем медичних та технічних газів для приватних клінік на 3-4 кабінети та муніципальних лікарень з кількох корпусів, обслуговування шпиталів, санаторіїв, лікувальних та профілактичних медичних закладів. Чистимо, міняємо зношені деталі, налаштовуємо, регулюємо, підтримуємо справний стан централізованих магістралей.

При необхідності додаємо додаткову апаратуру та елементи при зміні потреб установи – в проекти закладаємо можливість подальшої модернізації, коригування.

Щоб замовити обслуговування та ремонт медичних газів, зв’яжіться з нашим спеціалістом, повідомте подробиці та отримайте інформацію про пропозиції компанії з розрахунками, схемами, вартістю обладнання та встановлення.

Замовити обслуговування та ремонт медичних газів ви можете у нас за телефоном:

Фотографії наших об'єктів

Залишити заявку

Якщо ви хочете замовити обслуговування та ремонт медичних газів або лише уточнити його ціну, залиште запит через форму зворотнього зв’язку та менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію на обслуговування та ремонт медичних газів, а також за необхідності проконсультуємо.

Можете коротко описати замовлення або поставити будь-яке запитання
Scroll to Top