Рампи для медичних газів

Балонні рампи для медичного газопостачання

Важливим складником СМГ є газова рампа для медустанов. Вона відповідає за з’єднання окремих балонів у єдине ціле, забезпечує безперебійну подачу газової суміші, може працювати автономно без підключення до мережі. Ціна на медичні газові рампи для постачання медгазу залежить від:

  • габаритів конструкції;
  • призначення установки;
  • типу газової суміші.

Киснева рампа потрібна для підключення балонів у єдиний контур. Вона відповідає за безперервне подання газу. Пристрій підходить для видачі інших газів типу азоту, аргону, вуглекислоти, ін.

Тиск усередині робочих гілок за умови безперервної подачі кисню помітно знижується. У той же час друга гілка рампи залишається вільною, і можна буде проводити заправку вже порожніх балонів. Встановлюємо вигідні ціни на рампи медичних газів, надаємо послуги спеціалістів з монтажу, підведення газопроводу. Оформляємо повний перелік необхідних ліцензій, дозволів, документація дозволяє законно експлуатувати обладнання, що розглядається.

Замовити рампи для медичних газів можна з доставкою та встановленням. Фахівці допоможуть підібрати потрібні моделі, виконають монтаж конструкції, підключать все необхідне обладнання.

Рампи для медичних газів
Замовити рампи для медичних газів ви можете у нас за телефоном:

Функції рампи медичних газів

Рампа для кисневих балонів має вигляд колектора, вона використовується для підключення споживачів газу з балонів віддалених від головного пристрою. Основні галузі застосування рамп – медицина та промисловість. Конструктивні варіанти виконання – наповнювального, газорозрядного, перепускного типів.

Рампи розряду гарантують споживання промислових газових мас у заданих обсягах з урахуванням чинних у галузі правил та норм. Обладнання є основним джерелом подачі кисню в медустановах невеликих розмірів. Робота можлива навіть за відсутності підключення в мережі (важливо на випадок виникнення аварій, інших позаштатних ситуацій).

Рампи медичних газів – один із основних напрямків роботи нашої компанії. Здійснюємо індивідуальне проектування, гарантуємо високу якість та доступні ціни на товар. Підключимо потрібну кількість балонів, здійснимо контроль тиску, налаштуємо автопідтримку оптимальних значень.

Переваги медичних газових рамп

Для будь-якого типу газу

Газорозрядна рампа для технічних або медичних газів може використовуватися для різних газів, у тому числі для особливо чистих газів та перевірочних газових сумішей. Ціна на газові рампи залежить від призначення розрядної рампи та газу, що використовується. Для визначення вартості рампи ви можете зателефонувати нам та менеджер прорахує вам вартість.

Виготовлення конструкції під потреби конкретного об'єкта/виробництва

Ми пропонуємо наповнювальні, розрядні, перепускні рампи для будь-яких типів газів, у тому числі чистих. Підберемо обладнання під ваші завдання та вимоги.

Простота використання, довговічність, низька вартість обладнання

Рампа (киснева чи будь-яка інша) складається з різних елементів, які жорстко з'єднуються між собою. Найскладніша і найдорожча частина — розподільний блок, який об'єднує колектори, контролює тиск у них, організує автоматичне перемикання між колекторами та підтримує задані оператором параметри газу на виході рампи.

Автоматичне перемикання та підтримання заданих параметрів

Газ постійно подається в магістраль під потрібним тиском при відключенні одного колектора для заміни балонів. Особливо важливо для лікувальних закладів — кисневі медичні рампи працюють без перебоїв навіть при відключенні електроенергії.

Тривала робота без перемикання

Одна рампа може об'єднувати в собі від 2 до 20 газових балонів, а за потреби і більше 20, якщо використовувати спеціальні моноблоки, що об'єднують у собі до 12 балонів. Це збільшує робочий об'єм, допомагає одночасно використовувати повну ємність без постійного перемикання спустілих балонів.

Інженери нашої компанії враховують призначення, тип та необхідну кількість балонів, агресивність робочого середовища, розташування рампи. Підбираємо необхідний комплект обладнання, розраховуємо вартість виготовлення та монтажу. В результаті виходить система, розроблена за умов використання на конкретному об’єкті.

В залежності від умов роботи та вимог безпеки при відключенні електроенергії (якщо застосовується автоматична рампа) рампа розрядна киснева (СО2, аргон, азот тощо) або продовжує подачу газу, або перекриває потік газу за допомогою нормально відкритих або закритих клапанів.

Наші переваги

Постачання медичного обладнання – відповідальне завдання.
Ми працюємо на совість і вболіваємо за результат.

Підбір обладнання під Ваші потреби та бюджет

Ми можемо здійснити комплексний підбір обладнання для вирішення Ваших клінічних завдань, не тільки з позицій, представлених на сайті, але й іншого великого переліку медичної техніки, представленої у світі.

Оперативний зворотний зв'язок

У процесі роботи з нами ви переконаєтеся, що висока кваліфікація всіх співробітників компанії дозволяє відповідати на ваші запитання максимально швидко та якісно, що прискорює реалізацію проекту у кілька разів.

Злагоджена робота усієї команди

Наш колектив давно працює разом. Вміємо вирішувати складні завдання швидко, не відволікаючись на жодні обставини.

Повний комплекс послуг від підбору обладнання до постгарантійного обслуговування

Співпрацюючи з нами, Ви не просто купите гарне обладнання за хорошою ціною, а й отримаєте можливість надалі забезпечити якісний сервіс для тривалої експлуатації.

Відповідальність за результат

Ця якість є необхідним критерієм роботи кожного співробітника компанії окремо та компанії в цілому.

Тільки перевірене та якісне обладнання

Ми не пропонуємо найдешевше або найдорожче обладнання на ринку, ми пропонуємо найнадійніше і якісне, оскільки ці критерії важливі при виборі обладнання для лікувально-профілактичних закладів та надання медичної допомоги високого рівня.

Ми надаємо кращий сервіс у галузі медичного газопостачання

Ми пропонуємо комплекс послуг, який в підсумку дозволяє отримати головний результат – поліпшити якість надання медичної допомоги.

Фотографії об'єктів

Залишити заявку

Якщо ви хочете купити кисневі рампи або лише уточнити його ціну, залиште запит через форму зворотнього зв’язку та менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію на рампи для медустанов, а також за необхідності проконсультуємо.

Можете коротко описати замовлення або поставити будь-яке запитання
Scroll to Top