Сучасний електромонтаж

Сучасний електромонтаж медичного обладнання у медустановах відіграє важливу роль у процесі забезпечення нормальної працездатності клініки чи лікарні. Постійне електропостачання потребує різних установок, приладів та інструментів, які щодня використовуються лікарями та іншим медперсоналом.

Ціни на сучасний електромонтаж у лікарні варіюються у досить широкому діапазоні, залежать від складності робіт та їх об’єму. Але це не те, на чому можна заощаджувати. Високотехнологічне медобладнання примхливе, вимагає стабільного електропостачання без збоїв та перепадів. У зв’язку з цим потрібні такі послуги:

  • монтаж стабілізаторів напруги;
  • встановлення автономного живлення;
  • оптимізація систем освітлення та ін.

Інженерна інфраструктура будь-якого лікувально-профілактичного закладу включає різні системи, пов’язані між собою і працюють як єдине ціле. Безперебійне електропостачання медичних приміщень — основний фактор безперервності їхнього функціонування та відсутності небезпеки для життя пацієнта.

Наша компанія проектує та виконує монтаж інженерних мереж у стерильних зонах з урахуванням групи та класу безпеки та надійності електропостачання медичного та технологічного обладнання.
Якщо ви плануєте замовити сучасний електромонтаж у клініку, лікарню чи іншу установу, зателефонуйте до «Gaz-Med». Фахівці проконсультують з будь-яких питань, розроблять оптимальні пропозиції для вашого об’єкта.

Електромонтаж у медичних центрах

Електромонтажні роботи в лікарні або в подібних установах можна розділити на кілька етапів:

  • які включають електрифікацію медичних блоків і відділень;
  • електропроводку у допоміжних приміщеннях лікарні;
  • організацію системи електропостачання спеціального медичного обладнання та інструментів.

Створювані нами сучасні системи електропостачання чистих приміщень демонструють грамотність технічних рішень, безпечні, надійні та виконуються з урахуванням вимог нормативної документації:

Максимальний час переривання електропостачання загального освітлення та систем життєзабезпечення реанімаційних, операційних та післяопераційних, палат інтенсивної терапії, анестезіологічних, боксів з автоперемиканням на резервне джерело живлення відповідає класу безпеки.

Схема електромереж будується відповідно до вимог електробезпеки. Для ланцюгів систем життєзабезпечення та іншого ключового обладнання використовується система IT.

Люмінесцентні та діодні світильники загального та аварійного освітлення з ПРА герметичні, стійкі до санітарної обробки та миття, мають необхідний ступінь пило- та вологозахисту.

Розміщення електрообладнання - щитків, консолей або розеток у пиловологозахищеному виконанні, автоматів, трансформаторів виконується відповідно до СНиП.

Замовити електромонтаж у медичних центрах можна, звернувшись до нас в компанію. Ви можете довірити нам підтримку чистого, безпечного середовища шляхом встановлення всіх електричних пристроїв, матеріалів та світильників у лікарні. Наша команда електриків має досвід виконання всіх монтажних проектів. Дізнатися вартість майбутніх робіт можна звернувшись до нас по телефону або залишивши заявку на сайті. 

Ми надаємо кращий сервіс у галузі медичного газопостачання

Ми пропонуємо комплекс послуг, який в підсумку дозволяє отримати головний результат – поліпшити якість надання медичної допомоги.

Список послуг у рамках електромонтажу у медичних центрах

Підготуємо індивідуальну проект-пропозицію, засновану на вихідних даних, задачі та чернетці проекту.

Обслуговування регулярне – щоб не допустити несподіваної поломки.

Тестування перевіримо і переконаємося, що все добре працює, а якщо ні - відразу виправимо.

Заміна - міняємо зношені та зламані деталі на високоякісні аналоги, налаштовуємо та налагоджуємо.

Складемо докладний, зрозумілий та прозорий кошторис з перерахуванням вартості всіх послуг та обладнання.

Направимо співробітників для консультації та обговорення деталей електромонтажу на місці.

Електромонтаж проводиться силами свого підрозділу, укомплектованого кваліфікованими електриками з великим стажем. Виконуємо роботи будь-якої складності під ключ. Вартість кожного конкретного замовлення розраховується окремо залежно від таких факторів.

Для консультації або замовлення послуги, зв’яжіться з нашими менеджерами за телефоном або через форму на сайті. Реалізуйте узгодження проекту електропостачання вашого медичного закладу.

Замовити сучасний електромонтаж у медичних закладах ви можете у нас за телефоном:

Фотографії наших об'єктів

Залишити заявку

Якщо ви хочете замовити сучасний електромонтаж або лише уточнити його ціну, залиште запит через форму зворотнього зв’язку та менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію на електромонтаж у медичних закладах, а також за необхідності проконсультуємо.

Можете коротко описати замовлення або поставити будь-яке запитання
Scroll to Top