Кисневі станції (генератори кисню)

Кисневі станції для клінік із постачання киснем

Кисневі станції – це готові системи постачання киснем у контейнері, тому вони і називаються “станції”.

Концентратор кисню допомагає організувати постачання об’єкта киснем без зберігання великого обсягу рідкого чи стисненого газу. Установки використовують адсорбуючий матеріал: фільтри поділяють повітряну суміш, утримують азот, після чого централізовану систему надходить кисень з чистотою 90-95%.

Концентратори кисню медичні випускають як мобільних і стаціонарних апаратів. Мобільні конструкції використовуються в установах без централізованої системи подачі. Стаціонарні «великі» апарати підключаються до діючого чи нового трубопроводу, забезпечують лікарню потрібним обсягом газу власного виробництва.

У нас можна купити нову кисневу станцію із гарантією. Повністю автоматизовані, вони не створюють труднощів з керуванням та техобслуговуванням та дозволяють отримувати з атмосферного повітря чистий кисень у достатньому обсязі.

Контейнерна станція може бути встановлена у будь-якому зручному місці за межами будівлі лікарні, ніякої спеціальної підготовки для її розміщення не потрібно.

Кисневі станції
Замовити кисневу станцію ви можете у нас за телефоном:

Додаткові опції

Вибухозахисне виконання

Варіант виконання, який дозволяє використовувати обладнання у вибухонебезпечних зонах

Заправна станція

Комплекс обладнання, що дозволяє заповнювати стандартні балони стисненим газом під тиском до 200 бар.

Дожимний компресор

Служить для підвищення тиску продукційного газу до 450 бар.

Система доочищення

Дозволяє отримати продукційний кисень вищої концентрації

Ціна та принцип роботи кисневої станції

Вартість обладнання залежить від продуктивності, моделі, додаткових функцій. Апарати працюють за єдиною схемою, але конкретний концентратор кисню ціна змінюється залежно від комплектації.

Кожен пристрій складається із трьох частин:

Блок компресорів

Засмоктує повітря та подає під потрібним тиском через систему фільтрів.

Блок генератора

Очищене повітря проходить крізь адсорбуючий матеріал, кисень виходить по шлангу через вентиль у ресивер-накопичувач.

Ресивер-накопичувач

Приймає кисень і служить для тимчасового зберігання запасу у разі пікових навантажень.

У систему включені аналізатори концентрації кисню (сигналізують зниження), манометри (допомагають підтримувати потрібний тиск). В результаті концентратор кисню працює в автоматичному режимі: зі збільшенням витрати компресори переходять на повну потужність, зупиняються тільки коли тиск О2 досягне потрібних меж.

ДСТУ ISO описує вимоги до конструкції, монтажу та використання: кожен кисневий концентратор у медичних установах з централізованим трубопроводом встановлюється за правилами, зазначеними у стандарті. За нормами апарат монтується як система з первинним, вторинним та резервним блоками. В якості резерву використовуються балони стисненого газу або кріогенні установки, які підключені до загальної мережі. В результаті кисневий концентратор для операційної та централізованої мережі завжди забезпечує потрібний обсяг газу, система працює без перебоїв навіть у разі поломки апарату або тимчасового відключення електроенергії.

Де придбати кисневу станцію для лікарні, замовити обслуговування, витратні матеріали

Наша компанія Газ-Мед допоможе вибрати та купити кисневу станцію для лікарень та медичних закладів.

Наші переваги

Постачання медичного обладнання – відповідальне завдання.
Ми працюємо на совість і вболіваємо за результат.

Підбір обладнання під Ваші потреби та бюджет

Ми можемо здійснити комплексний підбір обладнання для вирішення Ваших клінічних завдань, не тільки з позицій, представлених на сайті, але й іншого великого переліку медичної техніки, представленої у світі.

Оперативний зворотний зв'язок

У процесі роботи з нами ви переконаєтеся, що висока кваліфікація всіх співробітників компанії дозволяє відповідати на ваші запитання максимально швидко та якісно, що прискорює реалізацію проекту у кілька разів.

Злагоджена робота усієї команди

Наш колектив давно працює разом. Вміємо вирішувати складні завдання швидко, не відволікаючись на жодні обставини.

Повний комплекс послуг від підбору обладнання до постгарантійного обслуговування

Співпрацюючи з нами, Ви не просто купите гарне обладнання за хорошою ціною, а й отримаєте можливість надалі забезпечити якісний сервіс для тривалої експлуатації.

Відповідальність за результат

Ця якість є необхідним критерієм роботи кожного співробітника компанії окремо та компанії в цілому.

Тільки перевірене та якісне обладнання

Ми не пропонуємо найдешевше або найдорожче обладнання на ринку, ми пропонуємо найнадійніше і якісне, оскільки ці критерії важливі при виборі обладнання для лікувально-профілактичних закладів та надання медичної допомоги високого рівня.

Ми надаємо кращий сервіс у галузі медичного газопостачання

Ми пропонуємо комплекс послуг, який в підсумку дозволяє отримати головний результат – поліпшити якість надання медичної допомоги.

Фотографії об'єктів

Залишити заявку

Якщо ви хочете купити кисневу станцію або лише уточнити ціну, залиште запит через форму зворотнього зв’язку та менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію на медичні станції кисню, а також за необхідності проконсультуємо.

Можете коротко описати замовлення або поставити будь-яке запитання
Scroll to Top