Приліжкові настінні панелі

Приліжковий модуль горизонтальний

Приліжкові настінні панелі призначені для безпечного та зручного підведення медичних газів та джерел електроживлення. Вони можуть містити джерела світла та кронштейни для розміщення необхідного обладнання. Корпус панелі виготовлений з твердого екструдованого алюмінію та покритий епоксидною емаллю, має елегантний вигляд і стійка до дії дезінфектантів.

Довжина панелі, її орієнтація (горизонтальна або вертикальна), а також комплектація визначаються індивідуально залежно від потреб замовника.

Настінні консолі для розподілу медичних газів
Замовити приліжковий модуль ви можете у нас за телефоном:

Комплектація та сфера застосування приліжкового модуля

Зазвичай модулі ліжка використовуються в палатах. Ось деякі приклади: лікарняні палати, VIP-палати, відділення гемодіалізу, реанімаційні тощо. Приліжковий модуль може бути виготовлений за спеціальним проектом відповідно до побажань клієнта. Зазвичай довжина модуля довжини становить від 150 до 180 см, проте можливі розробки спеціальних проектів для VIP-палат або спеціальних палат з нестандартними архітектурними рішеннями.

Характеристики:

  • Тип кріплення – настінний.
  • Довжина – 1,5 м.
  • Електрична розетка – 6 шт.
  • Киснева розетка – 1 шт.
  • Лампа денного освітлення – 1 шт.
  • Лампа нічного освітлення – 1 шт.
  • Електровимикач – 2 шт.

Багатофункціональний лікарняний модуль (палатна консоль)

На палатній консолі встановлюються клапани-розетки медичних газів. Їх кількість, стандарт та вид газів визначається вимогами замовника.

На консолі зазвичай встановлюється дві електричні розетки. Тип, стандарт та можлива кількість узгоджуються замовником.

У зв'язку з тим, що кисень і прилади, що забезпечують подачу кисню, повинні бути віддалені від електричних виробів, що нагріваються або іскрять, включаючи розетки, обладнання системи медичних газів і електрообладнання ізольовані один від одного.

Електричні розетки та газові клапани-розетки рознесені на різні боки консолі.

Корпус палатних консолей виготовляється із алюмінієвого профілю.

Для освітлення приміщення на верхній поверхні консолі розміщено флюоресцентний світильник з однією лампою 36 Вт.

Для освітлення простору ліжка (для читання) на нижній поверхні консолі розміщений флуоресцентний світильник з однією лампою 18 вт.

В обох системах використається електронний баласт.

Для керування освітленням на консолі встановлюється подвійний вимикач.

Ми розробляємо та впроваджуємо всі типи медичних консолей життєзабезпечення, організуємо безпосередньо подачу, оснащуємо об’єкти джерелами газу. Вписуємося до бюджету, реалізуємо ексклюзивні проекти — індивідуальні для кожної окремої установи. Всі види консолей можуть укомплектовуватись необхідним медичним та технологічним обладнанням. Наші фахівці допоможуть вибрати необхідний вид консолей, орієнтуючись на поставлені завдання. 

Також ми надаємо повний комплекс послуг, у тому числі монтаж, пусконалагодження та навчання персоналу. Звертайтесь!

Наші переваги

Постачання медичного обладнання – відповідальне завдання.
Ми працюємо на совість і вболіваємо за результат.

Підбір обладнання під Ваші потреби та бюджет

Ми можемо здійснити комплексний підбір обладнання для вирішення Ваших клінічних завдань, не тільки з позицій, представлених на сайті, але й іншого великого переліку медичної техніки, представленої у світі.

Оперативний зворотний зв'язок

У процесі роботи з нами ви переконаєтеся, що висока кваліфікація всіх співробітників компанії дозволяє відповідати на ваші запитання максимально швидко та якісно, що прискорює реалізацію проекту у кілька разів.

Злагоджена робота усієї команди

Наш колектив давно працює разом. Вміємо вирішувати складні завдання швидко, не відволікаючись на жодні обставини.

Повний комплекс послуг від підбору обладнання до постгарантійного обслуговування

Співпрацюючи з нами, Ви не просто купите гарне обладнання за хорошою ціною, а й отримаєте можливість надалі забезпечити якісний сервіс для тривалої експлуатації.

Відповідальність за результат

Ця якість є необхідним критерієм роботи кожного співробітника компанії окремо та компанії в цілому.

Тільки перевірене та якісне обладнання

Ми не пропонуємо найдешевше або найдорожче обладнання на ринку, ми пропонуємо найнадійніше і якісне, оскільки ці критерії важливі при виборі обладнання для лікувально-профілактичних закладів та надання медичної допомоги високого рівня.

Ми надаємо кращий сервіс у галузі медичного газопостачання

Ми пропонуємо комплекс послуг, який в підсумку дозволяє отримати головний результат – поліпшити якість надання медичної допомоги.

Фотографії об'єктів

Залишити заявку

Якщо ви хочете купити приліжковий модуль або лише уточнити його ціну, залиште запит через форму зворотнього зв’язку та менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію на приліжкові настінні панелі, а також за необхідності проконсультуємо.

Можете коротко описати замовлення або поставити будь-яке запитання
Scroll to Top