Медичні компресори

Що являють собою безмасляні медичні компресори

Безмасляні медичні компресори – це стандарт підготовки повітря в медичних установах. Даний тип компресорів дозволяє підготувати стиснене повітря дуже високої якості та зменшити витрати на технічне обслуговування порівняно із застарілими системами з використанням багатоступінчастої фільтрації та відділювачем масла, яке потрапляє в систему внаслідок змішування повітря, що стискається, та масла, яке використовується в системі мастила агрегату.

Залежно від потреби замовника система може бути обладнана гнучкою системою автоматики, ресиверами різної ємності та додатковими елементами підготовки/доочищення повітря. Конструкція компресорів також має кілька варіантів: поршневі та гвинтові. Все обладнання збудовано на елементній базі відомих світових виробників.

Медичні компресори
Замовити медичні компресори ви можете у нас за телефоном:

Особливості обладнання

Медичні компресори повітря відрізняються від безмасляних компресорів промислового призначення наступними характеристиками:

У безмасляних медичних компресорів всередині ресивера знаходиться спеціальне покриття з полімеру. Воно дозволяє уникнути утворення корозії, що підвищує рівень очищення повітря.

Вони мають убудований осушувач повітря з адсорбційним типом роботи. Він може ефективно видаляти з повітря, що виробляється, основну масу вологи.

У лікарняного компресора є спеціальний шумопоглинаючий кожух. Ця деталь під час роботи агрегату дозволяє значно знизити рівень шуму.

Для лікувальних закладів важлива відсутність домішок у повітрі, висока продуктивність, низький рівень шуму, якість повітряної суміші, енергоспоживання, тому наша компанія Газ-Мед пропонує купити медичний компресор: поршневий, гвинтовий, ротаційний, відцентровий, спіральний. На компресор медична ціна залежить від принципу дії механізму. Щоб дізнатися, який тип конструкції підійде для використання в конкретних умовах, зв’яжіться із представником та уточніть вимоги.

Склад та принцип дії медичного компресора

Нагнітальна установка

Апарат засмоктує повітря та нагнітає його в мережу.

Устаткування для підготовки суміші

Повітряний потік фільтрується, осушується, охолоджується.

Ресивер (накопичувач)

Зберігає запас стисненого газу для пікової витрати.

Запірна та захисна арматура

Обладнання працює автоматично, клапани допомагають підтримувати потрібний тиск, скидають зайвий матеріал.

Датчики

Спрацьовують при зниженні тиску в ресивері та запускають медичний компресор стисненого повітря. Досягши потрібного тиску двигун зупиняється.

Переваги

В результаті встановлення працює в автоматичному режимі, не вимагає постійної присутності обслуговуючого персоналу. За принципом дії апарат схожий на кисневий генератор медичний, але працює без поділу повітряної суміші на гази, що складають. Для подачі кисню із чистотою до 95% використовується інше обладнання – концентратори.

Де придбати медичні компресори із гарантією

Вигідно купити медичний безмасляний компресор можна у нашій компанії. Ми готові поставити та встановити це обладнання.

Зв’яжіться з нашим менеджером, вкажіть тип об’єкта, кількість споживачів, необхідні характеристики нагнітальної установки, місце та доступну площу, якість очищення. При правильному виборі продуктивності та грамотній установці компонентів тиску в магістралі вистачає навіть за тривалих пікових навантажень. Зателефонуйте, уточніть, чим відрізняються медичні компресори для ШВЛ від стандартних моделей, який краще використовувати медичний компресор для наркозного апарату, які варіанти підходять для монтажу в кабінетах, а для яких потрібне окреме приміщення з додатковою вентиляцією. Наші співробітники допоможуть підібрати обладнання з параметрами, що підходять для конкретних умов. Після покупки організуємо доставку, монтаж, налаштування та запуск медичного компресора.

Ми проконсультуємо щодо необхідної комплектації медичного компресора в Україні. Зробимо проект для встановлення його у вашій лікарні. Оперативно підготуємо комерційну пропозицію під вузькоспеціалізовані завдання вашого лікувального закладу. Заявки можна залишати по телефону, надсилати через форму на сайті або електронною поштою.

Наші переваги

Постачання медичного обладнання – відповідальне завдання.
Ми працюємо на совість і вболіваємо за результат.

Підбір обладнання під Ваші потреби та бюджет

Ми можемо здійснити комплексний підбір обладнання для вирішення Ваших клінічних завдань, не тільки з позицій, представлених на сайті, але й іншого великого переліку медичної техніки, представленої у світі.

Оперативний зворотний зв'язок

У процесі роботи з нами ви переконаєтеся, що висока кваліфікація всіх співробітників компанії дозволяє відповідати на ваші запитання максимально швидко та якісно, що прискорює реалізацію проекту у кілька разів.

Злагоджена робота усієї команди

Наш колектив давно працює разом. Вміємо вирішувати складні завдання швидко, не відволікаючись на жодні обставини.

Повний комплекс послуг від підбору обладнання до постгарантійного обслуговування

Співпрацюючи з нами, Ви не просто купите гарне обладнання за хорошою ціною, а й отримаєте можливість надалі забезпечити якісний сервіс для тривалої експлуатації.

Відповідальність за результат

Ця якість є необхідним критерієм роботи кожного співробітника компанії окремо та компанії в цілому.

Тільки перевірене та якісне обладнання

Ми не пропонуємо найдешевше або найдорожче обладнання на ринку, ми пропонуємо найнадійніше і якісне, оскільки ці критерії важливі при виборі обладнання для лікувально-профілактичних закладів та надання медичної допомоги високого рівня.

Ми надаємо кращий сервіс у галузі медичного газопостачання

Ми пропонуємо комплекс послуг, який в підсумку дозволяє отримати головний результат – поліпшити якість надання медичної допомоги.

Фотографії об'єктів

Залишити заявку

Якщо ви хочете купити медичні компресори або лише уточнити його ціну, залиште запит через форму зворотнього зв’язку та менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію на компресори повітряні медичні, а також за необхідності проконсультуємо.

Можете коротко описати замовлення або поставити будь-яке запитання
Scroll to Top