Медичні вакуумні станції

Устаткування для вакуумних станцій

Вакуумні станції використовуються для створення розгорнутої аспіраційної мережі у медичних закладах. Одна установка може забезпечити системою відведення рідкого секрету всіх пацієнтів клініки. Трубопроводи підключаються до операційних, процедурних кабінетів, відділень реанімації.

При необхідності вакуум підводиться через спеціальні консолі до кожної палати, кожного ліжка – трубопроводи прокладаються паралельно з каналами подачі медичних газів.

Головне завдання вакуумної станції – безперебійна робота та створення постійної розрідженості в системі. Обладнання забезпечене засобами самодіагностики, резервними контурами та іншою автоматикою, що запобігає відмовам апаратури для аспірації.

Медичні вакуумні станції
Замовити медичні вакуумні станції ви можете у нас за телефоном:

Допоможемо встановити стаціонарну вакуумну станцію

Поставляємо обладнання з документальним підтвердженням, що необхідні випробування проведені виробником.

Допомагаємо підібрати стаціонарну вакуумну станцію для конкретного об'єкта, розраховуємо витрати на обладнання, монтаж, експлуатацію, обслуговування.

За необхідності проводимо порівняння з іншими способами постачання киснем.

Після встановлення інструктуємо відповідальних за обладнання працівників за правилами використання та техніки безпеки.

Проводимо гарантійне та післягарантійне обслуговування, ремонт медичної техніки, централізованих систем подачі газу.

Принцип роботи вакуумної станції для лікарні у стаціонарному виконанні

Вакуумная медицинская станция состоит из пяти частей:

Двигун

З пластинчасто-роторним або водокільцевим вакуумним насосом. Насоси встановлюються групами по 2, 3 і більше одиниць, поперемінно використовуються як основне та резервне обладнання.

Ресівер

Один або кілька ресиверів об'ємом до 1000 л із клапаном зливу конденсату. Ємності допомагають організувати запас розрідженого простору у разі пікових навантажень.

Трубопроводи, запірна та сполучна арматура

Система об'єднує в один колектор необхідну кількість відгалужень, одна установка замінює десятки мобільних аспіраторів.

Фільтри, пастки для рідкого секрету

Очищають повітряний потік із палат від домішок перед надходженням у вакуумний насос. На виході встановлюється окремий антисептичний фільтр.

Датчики, панель керування

Вбудована апаратура допомагає повністю автоматизувати процес створення вакууму та підтримання потрібного рівня розрідженості.

Де придбати медичні вакуумні станції для медустанов із гарантією

Вигідно купити медичні вакуумні станції можна у нашій компанії. Ми готові поставити та встановити це обладнання.

Залежно від проекту встановлюємо насоси потрібної потужності, ресивер відповідного обсягу, поставляємо елементи для збирання та монтажу трубопроводу, системи фільтрації, стійки, кріплення, шафи для розміщення обладнання. Зателефонуйте нашому менеджеру та отримайте детальну інформацію про моделі, етапи, особливості використання, ціну стаціонарної вакуумної станції для медичної аспірації.

Ми проконсультуємо щодо необхідної комплектації вакуумних станцій в Україні. Зробимо проект для встановлення станції вакуумної у вашій лікарні. Оперативно підготуємо комерційну пропозицію під вузькоспеціалізовані завдання вашого лікувального закладу. Заявки можна залишати по телефону, надсилати через форму на сайті або електронною поштою.

Наші переваги

Постачання медичного обладнання – відповідальне завдання.
Ми працюємо на совість і вболіваємо за результат.

Підбір обладнання під Ваші потреби та бюджет

Ми можемо здійснити комплексний підбір обладнання для вирішення Ваших клінічних завдань, не тільки з позицій, представлених на сайті, але й іншого великого переліку медичної техніки, представленої у світі.

Оперативний зворотний зв'язок

У процесі роботи з нами ви переконаєтеся, що висока кваліфікація всіх співробітників компанії дозволяє відповідати на ваші запитання максимально швидко та якісно, що прискорює реалізацію проекту у кілька разів.

Злагоджена робота усієї команди

Наш колектив давно працює разом. Вміємо вирішувати складні завдання швидко, не відволікаючись на жодні обставини.

Повний комплекс послуг від підбору обладнання до постгарантійного обслуговування

Співпрацюючи з нами, Ви не просто купите гарне обладнання за хорошою ціною, а й отримаєте можливість надалі забезпечити якісний сервіс для тривалої експлуатації.

Відповідальність за результат

Ця якість є необхідним критерієм роботи кожного співробітника компанії окремо та компанії в цілому.

Тільки перевірене та якісне обладнання

Ми не пропонуємо найдешевше або найдорожче обладнання на ринку, ми пропонуємо найнадійніше і якісне, оскільки ці критерії важливі при виборі обладнання для лікувально-профілактичних закладів та надання медичної допомоги високого рівня.

Ми надаємо кращий сервіс у галузі медичного газопостачання

Ми пропонуємо комплекс послуг, який в підсумку дозволяє отримати головний результат – поліпшити якість надання медичної допомоги.

Фотографії об'єктів

Залишити заявку

Якщо ви хочете купити вакуумну станцію або лише уточнити його ціну, залиште запит через форму зворотнього зв’язку та менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію на вакуумні установки для системи медичних газів, а також за необхідності проконсультуємо.

Можете коротко описати замовлення або поставити будь-яке запитання
Scroll to Top