Кисневі генератори

Медичні генератори застосовуються виділення кисню необхідної чистоти з навколишнього повітря. Кисневі генератори застосовуються в медичних центрах та лікарнях, спортивно-тренувальних комплексах та освітніх закладах для лікування захворювань серцево-судинної та дихальної систем. Залишіть заявку, ми надаємо експертну допомогу при підборі систем медичного газопостачання.

Кисневі станції
Замовити кисневі генератори ви можете у нас за телефоном:

Принцип роботи кисневого генератора

Кисень генерується з чистого, сухого стиснутого повітря під час процесу сепарації на основі принципів вибіркової адсорбції. Повітря пропускається через пористе тіло фільтрів з цеолітом, який має властивість дуже високого рівня зв’язування з азотом. У цеоліті міститься нескінченна кількість мікропор, і в цих порах утримуються адсорбовані молекули азоту.

Перед цим технологічним процесом стиснуте повітря повинне бути очищене шляхом видалення всіх забруднюючих речовин, таких, як тверді частки, конденсат рідин, пари мастил та води – для цього повітря пропускається через фільтр попереднього очищення, фільтр для видалення мастил (якщо використовується безмастильний компресор, цей фільтр не потрібний), та осушувач повітря.

Сухе повітря, очищене від мастил, після осушувача зберігається в Ресивері сухого повітря до того часу, поки воно буде подане в систему PSA (Pressure Swing Adsorption). В цій системі є два поглинача, наповнені ZMS, в яких адсорбуються азот разом з будь-якими домішками вологи, а вироблений газ (сухий кисень) виходить та подається до буферного резервуару кисню.

Переваги кисневих генераторів для медустанов

Кисневий генератор (концентратор) як стаціонарна база

Можливість купити кисневий генератор як стаціонарну станцію з опцією наповнення балонів високого тиску, використовувати для заправки резервних балонів, балонів малого об'єму для швидкої допомоги та реанімаційних укладок.

Зниження втрат газу під час зберігання

Об'єднання обладнання в систему з первинною, додатковою та резервною подачею. Така мережа працює без збоїв навіть у разі пошкодження одного з блоків концентратора та відключення електрики.

Об'єднання обладнання в систему з первинною, додатковою та резервною подачею

Медичний кисневий генератор виробляє необхідний обсяг та створює запас на випадок аварій.

Автономна робота

Для використання не потрібен привізний газ – правильно підібраний генератор кисню забезпечує лікарню необхідним обсягом.

Запас витратних матеріалів

Можливість запастися витратними матеріалами на майбутнє - купити фільтри та адсорбуючий матеріал за оптовою ціною.

Лікарні, які вирішили купити генератор кисню для постійного використання, повністю відмовляються від зовнішніх поставок: у господарстві з’являється власна станція з виробництва О2 із чистотою, достатньою для медичного застосування.

Вартість кисневого генератору залежить від продуктивності, моделі, додаткових функцій.

Де придбати кисневий генератор для дому, а також замовити обслуговування

Один з основних параметрів при виборі кисневого генератору – ціна: купити та встановити техніку при правильному виборі параметрів можна досить економно. Зателефонуйте, повідомте побажання до конструкції, отримайте детальний розрахунок вартості. Наша компанія Газ-Мед допоможе вибрати та купити генератори кисню для лікарень та медичних закладів. Наші фіхівці допоможуть вибрати відповідний концентратор кисню, розповімо як часто потрібно обслуговування, що необхідно для організації нормальної роботи обладнання, скільки часу знадобиться на постачання та монтаж.

Наші переваги

Постачання медичного обладнання – відповідальне завдання.
Ми працюємо на совість і вболіваємо за результат.

Підбір обладнання під Ваші потреби та бюджет

Ми можемо здійснити комплексний підбір обладнання для вирішення Ваших клінічних завдань, не тільки з позицій, представлених на сайті, але й іншого великого переліку медичної техніки, представленої у світі.

Оперативний зворотний зв'язок

У процесі роботи з нами ви переконаєтеся, що висока кваліфікація всіх співробітників компанії дозволяє відповідати на ваші запитання максимально швидко та якісно, що прискорює реалізацію проекту у кілька разів.

Злагоджена робота усієї команди

Наш колектив давно працює разом. Вміємо вирішувати складні завдання швидко, не відволікаючись на жодні обставини.

Повний комплекс послуг від підбору обладнання до постгарантійного обслуговування

Співпрацюючи з нами, Ви не просто купите гарне обладнання за хорошою ціною, а й отримаєте можливість надалі забезпечити якісний сервіс для тривалої експлуатації.

Відповідальність за результат

Ця якість є необхідним критерієм роботи кожного співробітника компанії окремо та компанії в цілому.

Тільки перевірене та якісне обладнання

Ми не пропонуємо найдешевше або найдорожче обладнання на ринку, ми пропонуємо найнадійніше і якісне, оскільки ці критерії важливі при виборі обладнання для лікувально-профілактичних закладів та надання медичної допомоги високого рівня.

Ми надаємо кращий сервіс у галузі медичного газопостачання

Ми пропонуємо комплекс послуг, який в підсумку дозволяє отримати головний результат – поліпшити якість надання медичної допомоги.

Фотографії об'єктів

Залишити заявку

Якщо ви хочете купити кисневі генератори або лише уточнити їх ціну, залиште запит через форму зворотнього зв’язку та менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію на медичні генератори кисневі, а також за необхідності проконсультуємо.

Можете коротко описати замовлення або поставити будь-яке запитання
Scroll to Top