Настінні консолі для розподілу медичних газів

Консолі настінні

Настінні консолі використовуються для встановлення в палатах пацієнта для подачі медичних газів та електрики. За бажанням Замовника, вони можуть бути укомплектовані світильниками для верхнього або нічного освітлення. Дизайн консолі – індивідуальний, залежить від побажань Замовника до систем розподілу газів та точок виведення електричних компонентів та газу/газових сумішей, а також дизайну медичних палат.

Консолі медичні настінні поширені та прості в установці. Ви можете придбати вертикальні та горизонтальні консолі. Вони випускаються у двох різних конфігураціях: однорядної та дворядної, а також двох комплектаціях: палатної та реанімаційної.

Настінні консолі для розподілу медичних газів
Замовити настінні консолі для розподілу медичних газів ви можете у нас за телефоном:

Пропонуємо такі види настінних консолей

За місцем розміщення:

Консоль медична палатна

Призначена для встановлення в палаті поруч із ліжком хворого. Підводить медичні гази, обладнання, може оснащуватись приладами для виклику медперсоналу.

Консоль медична реанімаційна

Встановлюється біля ліжка тяжкохворого пацієнта, наприклад, у реанімаційних палатах та відділеннях інтенсивної терапії. Подає електрику, медгази, оснащується системами зв'язку та штекерами для підключення апаратів ШВЛ.

По конфігурації:

Однорядні

У яких всі клапани та елементи електрообладнання розміщуються в одному ряду, ізольовано один від одного; Найчастіше такі моделі відносяться до консолей медичним палатним - вони компактні, але можуть не вмістити все, що потрібно для оснащення реанімації.

Дворядні

Складніші за функціоналом та виконанням. Як правило, у верхньому ряду розміщується сигнальне та силове обладнання, у нижньому - газові клапани різного роду. Монтуються у палатах інтенсивної терапії, реанімації, операційних.

Переваги настінних медичних консолей:

Універсальність

Настінні моделі поширені, вони універсальні і підходять практично для будь-яких медичних закладів, а кріплення на стіну робить можливість встановлення на них кількості приладів, яке потрібно для нормальної допомоги пацієнтам.

Зручність

Виробляються з якісного пластику та нержавіючого металу, їх можна обробляти дезрозчинами. Водночас, настінне розташування спрощує процес збирання та робить медичні маніпуляції простіше – нічого не заважає під рукою.

Надійність

Вироби відповідають усім вимогам, які пред'являються до медичних приладів: конфігурації, складу, матеріалів. Вони дозволяють легко звести безліч лікарняних інженерних систем у єдину безпечну консоль життєзабезпечення.

Ми розробляємо та впроваджуємо всі типи медичних консолей життєзабезпечення, організуємо безпосередньо подачу, оснащуємо об’єкти джерелами газу. Вписуємося до бюджету, реалізуємо ексклюзивні проекти — індивідуальні для кожної окремої установи.

Наша компанія Газ-Мед допоможе вибрати та купити настінні медичні консолі для лікарень та медичних закладів. Також ми надаємо повний комплекс послуг, у тому числі монтаж, пусконалагодження та навчання персоналу.

Наші переваги

Постачання медичного обладнання – відповідальне завдання.
Ми працюємо на совість і вболіваємо за результат.

Підбір обладнання під Ваші потреби та бюджет

Ми можемо здійснити комплексний підбір обладнання для вирішення Ваших клінічних завдань, не тільки з позицій, представлених на сайті, але й іншого великого переліку медичної техніки, представленої у світі.

Оперативний зворотний зв'язок

У процесі роботи з нами ви переконаєтеся, що висока кваліфікація всіх співробітників компанії дозволяє відповідати на ваші запитання максимально швидко та якісно, що прискорює реалізацію проекту у кілька разів.

Злагоджена робота усієї команди

Наш колектив давно працює разом. Вміємо вирішувати складні завдання швидко, не відволікаючись на жодні обставини.

Повний комплекс послуг від підбору обладнання до постгарантійного обслуговування

Співпрацюючи з нами, Ви не просто купите гарне обладнання за хорошою ціною, а й отримаєте можливість надалі забезпечити якісний сервіс для тривалої експлуатації.

Відповідальність за результат

Ця якість є необхідним критерієм роботи кожного співробітника компанії окремо та компанії в цілому.

Тільки перевірене та якісне обладнання

Ми не пропонуємо найдешевше або найдорожче обладнання на ринку, ми пропонуємо найнадійніше і якісне, оскільки ці критерії важливі при виборі обладнання для лікувально-профілактичних закладів та надання медичної допомоги високого рівня.

Ми надаємо кращий сервіс у галузі медичного газопостачання

Ми пропонуємо комплекс послуг, який в підсумку дозволяє отримати головний результат – поліпшити якість надання медичної допомоги.

Фотографії об'єктів

Залишити заявку

Якщо ви хочете купити настінні консолі для розподілу медичних газів або лише уточнити його ціну, залиште запит через форму зворотнього зв’язку та менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію на настінні консолі, а також за необхідності проконсультуємо.

Можете коротко описати замовлення або поставити будь-яке запитання
Scroll to Top