Монтаж розведення медичних газів

Прокладка медичних газів здійснюється для доставки робочих речовин в операційні, інші спеціальні приміщення з місць їх зберігання. Для розведення застосовуються цільнотянуті трубки із сплавів міді. Вони гарантують герметичність – тобто виключають ймовірність попадання всередину жиру, води, пилу, сторонніх предметів.

Для прокладки медгазів в операційну застосовують колонки, стельові шланги, шарнірні комбіновані кронштейни. Шланги можуть мати різні кольори – це спосіб маркування. Один кінець шланга буде підключений до розвідної системі, а інший – до спеціалізованого обладнання. За станом обладнання потрібно буде постійно стежити. Звукова, світлова індикація свідчить про виконання перемикання на нову групу, некоректний тиск. Важливо відразу вживати заходи.

Що входить в послугу прокладки медичних газів

Монтаж трубопроводів медгазів включає роботи з підготовки проекту, поставки обладнання, пуско-налагодження, виконання випробувань, навчання персоналу на місцях, підготовці документації по експлуатації. Ви отримуєте індивідуальний підхід, повний облік побажань. Вартість буде відповідати бюджету замовника, всі ці моменти узгоджуються заздалегідь.

Етапи установки:

Замовити монтаж розведення медичних газів і виконання всього комплексу робіт можна в нашій компанії “Газ-Мед”. Працюючи з організаціями України довгий час, ми надаємо якісні послуги з розробки та реалізації проектів газопостачання лікувальних установ будь-якого рівня складності. Дізнатися вартість майбутніх робіт можна звернувшись до нас по телефону або залишивши заявку на сайті. Замовляйте послуги з медичного газопостачання тільки у професіоналів!

Гарантуємо прозорі ціни на системи розводки медичних газів, підписуємо договір. Всі деталі, комплектуючі надаємо. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що прокладка лікувального газопостачання буде виконана згідно з чинними стандартами і в стислі терміни.

Ми надаємо кращий сервіс у галузі медичного газопостачання

Ми пропонуємо комплекс послуг, який в підсумку дозволяє отримати головний результат – поліпшити якість надання медичної допомоги.

Список послуг у рамках монтажу і розводки медичних газів

Підготуємо індивідуальну проект-пропозицію, засновану на вихідних даних, задачі та чернетці проекту.

Підбір відповідних інженерних споруд і устаткування – станції і рампи кисню, вуглекислого газу та азоту, вакуумні і компресорні станції, газифікатори та ін.

Складемо докладний, зрозумілий та прозорий кошторис з перерахуванням вартості всіх послуг та обладнання.

Поставка на об’єкт і монтаж обладнання, установка додаткових комплектуючих – газових розеток, приліжкові модулів і консолей.

Направимо співробітників для консультації та обговорення деталей проекту на місці.

Проведення пусконалагоджувальних робіт та здійснення сервісного обслуговування.

Наша компанія надає послуги монтажу медгазів для приватних клінік, госпіталів, лікарень. Ми розробляємо, встановлюємо системи і обслуговуємо їх. Готові рішення надійні, відповідають чинним в галузі стандартам. Модульний дизайн дозволить адаптувати станцію з урахуванням запитів конкретного користувача. При бажанні в майбутньому можна буде виконати модифікації установок, розширити систему за рахунок додавання нового обладнання.

Процеси управління, моніторингу повністю автоматизовані. Якщо вам потрібна професійна система розводки медичних газів з супутніми сервісами, залишайте запит. Відповімо на поставлені питання, приймемо заявку, прорахуємо вартість. Дзвоніть прямо зараз!

Замовити монтаж розведення медичних газів ви можете у нас за телефоном:

Фотографії наших об'єктів

Залишити заявку

Якщо ви хочете замовити монтаж і розводку медичних газів або лише уточнити ціну, залиште запит через форму зворотнього зв’язку та менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію на монтаж розведення медичних газів, а також за необхідності проконсультуємо.

Можете коротко описати замовлення або поставити будь-яке запитання
Scroll to Top