Про компанію

o-nas-img-1

Наша історія

Компанія “ГАЗ-МЕД” заснована у 2010 році командою професіоналів із багаторічним досвідом роботи в індустрії медичного обладнання. Ми постачаємо обладнання вітчизняних та зарубіжних виробників до державних та приватних медичних установ по всій Україні. Ми займаємося постачанням газової продукції, а також послугами монтажу медичного обладнання, обслуговуванням та проектуванням систем подачі медичних газів, що дозволяють медичним працівникам надавати оптимальну терапевтичну допомогу своїм пацієнтам у лікарнях, клініках, центрах інтенсивного догляду та невідкладної допомоги, а також вдома.

Наші партнери – перевірені виробники медичних товарів та спеціальної техніки. Все обладнання сертифіковане та має гарантії від виробника.

Наші переваги

Постачання медичного обладнання – відповідальне завдання.
Ми працюємо на совість і вболіваємо за результат.

Підбір обладнання під Ваші потреби та бюджет

Ми можемо здійснити комплексний підбір обладнання для вирішення Ваших клінічних завдань, не тільки з позицій, представлених на сайті, але й іншого великого переліку медичної техніки, представленої у світі.

Оперативний зворотний зв'язок

У процесі роботи з нами ви переконаєтеся, що висока кваліфікація всіх співробітників компанії дозволяє відповідати на ваші запитання максимально швидко та якісно, що прискорює реалізацію проекту у кілька разів.

Злагоджена робота усієї команди

Наш колектив давно працює разом. Вміємо вирішувати складні завдання швидко, не відволікаючись на жодні обставини.

Повний комплекс послуг від підбору обладнання до постгарантійного обслуговування

Співпрацюючи з нами, Ви не просто купите гарне обладнання за хорошою ціною, а й отримаєте можливість надалі забезпечити якісний сервіс для тривалої експлуатації.

Відповідальність за результат

Ця якість є необхідним критерієм роботи кожного співробітника компанії окремо та компанії в цілому.

Тільки перевірене та якісне обладнання

Ми не пропонуємо найдешевше або найдорожче обладнання на ринку, ми пропонуємо найнадійніше і якісне, оскільки ці критерії важливі при виборі обладнання для лікувально-профілактичних закладів та надання медичної допомоги високого рівня.

Фотографії об'єктів

Ми надаємо кращий сервіс у галузі медичного газопостачання

Ми пропонуємо комплекс послуг, який в підсумку дозволяє отримати головний результат – поліпшити якість надання медичної допомоги.

Scroll to Top