Монтаж поручня-відбійника

Пристінний поручень-відбійник призначений для встановлення на стінах у коридорах, на сходових маршах та будь-яких інших місцях, де необхідно створити додаткову опору для людини. Встановлюється поручень-відбійник у медичних закладах – у лікарнях, поліклінниках, перинатальних центрах; в адміністративних будинках, в установах соціального обслуговування. Пристінні поручні-відбійники виготовлені із високоякісного пластику. Усередині поручня – металевий каркас. Поручень-відбійник має надійну міцну конструкцію, виготовляється в різній колірній гамі, що дозволяє підібрати поручень до будь-якого інтер’єру та надати йому гармонійного та закінченого зовнішнього вигляду. Поручні-відбійники легко встановлюються та мають відмінний естетичний вигляд.

У «Gaz-Med» можна замовити додаткові послуги для медичних закладів. Фахівці виконують повний спектр електромонтажних робіт, встановлення медичних поручнів-відбійників для клініки за доступною ціною. Вертикальні конструкції призначені для безпечного підйому та спуску відвідувачів медустанови, виготовляються з високоміцного матеріалу, здатні витримувати значний потік людей, дуже зручні в експлуатації. Замовити монтаж поручня-відбійника в медустанові можна окремо або в комплексі з іншими послугами.

Наша компанія пропонує виготовлення, встановлення та монтаж медичних поручнів-відбійників за найвигіднішими цінами за квадратний метр. Отримати додаткову інформацію або замовити монтаж поручнів-відбійників можна на нашому телефоні +38(067) 329 86 75.

Установка поручнів у у медзакладах

Вертикальні елементи з поручнем служать для безпечного підйому-спуску відвідувачів. Вимоги до сходових поручнів у лікарнях високі:

Монтаж поручнів у санітарно-гігієнічних приміщеннях медичного призначення є обов’язковим. Наявність сертифікованого обладнання та інструментів дозволяє нашим майстрам виготовляти та встановлювати особливо міцні перила для інвалідів у лікувальних закладах.

Відбійні вироби мають чималу кількість переваг:

  • пом’якшують удари мед. техніки, обладнання;
  • антистатичні;
  • легко вмонтовуються;
  • вогнетривкі, не токсичні;
  • мають закінчений зовнішній вигляд;
  • стійкі до механічних пошкоджень.

Замовити монтаж поручня-відбійника і виконання всього комплексу робіт можна в нашій компанії “Газ-Мед”. Працюючи з організаціями України довгий час, ми надаємо якісні послуги для лікувальних установ будь-якого рівня складності. Дізнатися вартість майбутніх робіт можна звернувшись до нас по телефону або залишивши заявку на сайті. 

Замовити монтаж поручня-відбійника ви можете у нас за телефоном:

Ми надаємо кращий сервіс у галузі медичного газопостачання

Ми пропонуємо комплекс послуг, який в підсумку дозволяє отримати головний результат – поліпшити якість надання медичної допомоги.

Фотографії наших об'єктів

Відео монтаж поручня-відбійника

Залишити заявку

Якщо ви хочете замовити монтаж поручня-відбійника або лише уточнити ціну, залиште запит через форму зворотнього зв’язку та менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію на монтаж поручня-відбійника, а також за необхідності проконсультуємо.

Можете коротко описати замовлення або поставити будь-яке запитання
Scroll to Top