Постачання та монтаж медичного обладнання

Для постачання споживачів медичними газами необхідні їх джерела (рампи, компресори, вакуумні станції, кисневі концентратори чи генератори) і системи трубопроводів, а й надійне медичне устаткування. Комплексний підхід до питання реалізації проекту систем централізованого газопостачання з нуля та «під ключ» дозволяє повністю оснащувати лікувально-профілактичні заклади, створюючи операційні блоки та відділення реанімації сучасного рівня.

Монтаж та постачання медичного обладнання в клініки виконуються максимально оперативно. Ціна визначається індивідуально. Послуги з встановлення медобладнання проводяться фахівцями з відповідною кваліфікацією.

Постачання та встановлення медичного обладнання виконується за такою схемою:

 • вибір установок, агрегатів і додаткових комплектуючих;
 • ретельна діагностика техніки;
 • підготовка приміщення;
 • виконання монтажних робіт;
 • проведення пуско-налагоджувальних операцій;
 • тестування системи;
 • навчання персоналу.

Професійні послуги з монтажу та постачання медобладнання – це гарантія того, що СМГ виконуватиме свої функції безперебійно та ефективно протягом довгих років.

Наша компанія здійснює поставки та монтаж медичного обладнання для систем медичного газопостачання, та вирішує завдання будь-якої складності.

Монтаж та постачання медичного обладнання під ключ від компанії Газ-Мед

Обладнання та комплектуючі поставляються безпосередньо із заводів-виробників. Медичне обладнання та всі складові для його монтажу ми постачаємо з повним пакетом необхідних документів та сертифікатів якості. Будь-яке обладнання є складним механізмом, установку і налагодження якого краще довіряти фахівцям. Це безпосередньо стосується медичного та технологічного обладнання, особливо якщо йдеться про встановлення газорозподільних консолей для забезпечення життєдіяльності або кріогенних камер. Права на помилку у разі просто немає. Як правило, монтаж такого складного обладнання не здійснюється за один день, тому ми розробляємо графік так, щоб:

 • не порушити технологічний процес лікарні та
 • дотримуватися термінів здачі об’єкта.

Для якісного виконання роботи ми керуємося такими принципами:

 • монтаж обладнання проводиться тільки тими спеціалістами, які пройшли навчання та отримали сертифікат, що підтверджує їх компетентність;
 • роботи здійснюються з дотриманням вимог виробника та техніки безпеки;
 • для здійснення всіх робіт якісно та швидко використовуються професійні та сучасні інструменти.

Високотехнологічне медичне обладнання від провідних виробників супроводжується гарантією. Якість та продуманість монтажу забезпечує надійність роботи, тривалість експлуатації та раціональне використання вільної площі.

Ми надаємо кращий сервіс у галузі медичного газопостачання

Ми пропонуємо комплекс послуг, який в підсумку дозволяє отримати головний результат – поліпшити якість надання медичної допомоги.

Список послуг у рамках постачання та монтажу медичного обладнання

Проектування систем медичного газопостачання. Розробляємо схеми з нуля, розширюємо магістралі, що діють, модернізуємо обладнання.

Підбір обладнання для безпосередньої подачі медгазів та електроживлення до робочого місця лікаря/ліжка пацієнта відповідно до технічного завдання, проекту або специфікації та вимог замовника.

Встановлення медичних настінних консолей для реанімаційних палат з різною кількістю та типом роз'ємів та газових клапанів, які можуть бути розраховані на одне та кілька ліжко-місць.

Встановлення підвісних медичних стельових консолей для операційних блоків, палат інтенсивної терапії, пологових залів з різною конфігурацією, які забезпечують легке, безпечне та зручне підключення обладнання.

Складемо докладний, зрозумілий та прозорий кошторис з перерахуванням вартості всіх послуг та обладнання.

Пуско-налагоджувальні роботи та введення до експлуатації.

Наша компанія виконує завдання будь-якої складності: розробка схем подачі медгазів, проектування мереж для приватних клінік на 3-4 кабінети та муніципальних лікарень з кількох корпусів, обслуговування шпиталів, санаторіїв, лікувальних та профілактичних медичних закладів. Виробляємо необхідні елементи: медичні консолі підвісні та настінні, рампи, системи оповіщення та контролю, панелі медичних газів. Проводимо монтаж медичних газів, допомагаємо вбудувати систему у повсякденне життя лікарень, навчаємо персонал. 

Замовити постачання та монтаж медичного обладнання і виконання всього комплексу робіт можна в нашій компанії “Газ-Мед”. Працюючи з організаціями України довгий час, ми надаємо якісні послуги з розробки та реалізації проектів газопостачання лікувальних установ будь-якого рівня складності. Дізнатися вартість майбутніх робіт можна звернувшись до нас по телефону або залишивши заявку на сайті. Замовляйте послуги з медичного газопостачання тільки у професіоналів!

Замовити постачання та монтаж медичного обладнання ви можете у нас за телефоном:

Фотографії наших об'єктів

Залишити заявку

Якщо ви хочете замовити постачання та монтаж медичного обладнання або лише уточнити його ціну, залиште запит через форму зворотнього зв’язку та менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію на постачання та монтаж медичного обладнання, а також за необхідності проконсультуємо.

Можете коротко описати замовлення або поставити будь-яке запитання
Scroll to Top