Медичні системи оповіщення та контролю

Контрольно-вимикаючі коробки медгазів

При проектуванні та монтажі медичних газів (ДСТУ) обов’язково потрібно встановити систему оповіщення та контролю. Вона відповідає за постійну та безперебійну роботу обладнання, вчасно інформує про помилки та поломки.

Системи оповіщення та контролю медичного газопостачання реалізуються за допомогою встановлення контрольно-вимикаючих коробок, які відповідають таким вимогам:

  • здатність відстежувати тиск;
  • здійснення ефективного моніторингу роботи системи;
  • екстрене сповіщення про зміну ключових робочих параметрів;
  • захист від забруднень і поломок;
  • безперешкодний доступ до всіх приладів та установок.

Щоб замовити медичну систему оповіщення та контролю газопостачання за найкращою ціною, а також отримати професійну консультацію щодо вибору та встановлення СМГ, звертайтесь у «Gaz-Med». Тут вам запропонують найкращі умови та найефективніші рішення.

Усі компоненти систем газопостачання лікувальних закладів – від основних компонентів до КОК медгазів повинні забезпечувати безпечне та безперебійне постачання відділень та палат необхідними обсягами кисню, стисненого повітря, вуглекислоти, закису азоту, вакууму з урахуванням специфіки об’єкта. Використання якісних комплектуючих – невід’ємна умова, що дозволяє уникнути перебоїв у подачі в будь-яких умовах – штатних та аварійних.

Компанія «Газ-Мед» знає, наскільки важливими є стабільність параметрів системи, абсолютна надійність і простота експлуатації. Ми використовуємо при створенні системи медичного газопостачання та поставляємо обладнання власного виробництва з лідируючими позиціями на ринку, що відповідає міжнародним та українським стандартам.

Медичні системи оповіщення та контролю
Замовити медичні системи сповіщення та контролю ви можете у нас за телефоном:

Системи контролю медичних газів

Системи контролю медичних газів це одна із складових загальнолікарняних систем газопостачання та складається з розподільних шаф виконані з нержавіючої сталі AISI 304 та AISI316.

Модульність та комплектація шаф дозволяє поєднати в одному вироби як запірну арматуру, так і елементи візуального контролю (манометри, цифрові сигналізатори), так і системи екстреного аудіо/цифрового сповіщення зміни заданого діапазону тиску. Вся система може бути інтегрована у системи диспетчеризації об’єкта.

Наша компанія Газ-Мед допоможе вибрати та купити медичні системи сповіщення та контролю для лікарень та медичних закладів. Також ми надаємо повний комплекс послуг, у тому числі монтаж, пусконалагодження та навчання персоналу.

Переваги медичних систем сповіщення та контролю

Повна комплектація.

Медичні системи сповіщення включають кульові вентилі, роз'єми DN4, PN1, аналогові манометри, датчики тиску.

Універсальність.

Запірні крани відсікають потрібну ділянку, газові рознімання швидкого з'єднання дозволяють забезпечити резервну подачу при виході з ладу окремих частин або техобслуговування.

Варіативність.

Комплектація підбирається з урахуванням вимог замовника, виконання дозволяє комбінувати в одній шафі від двох до п'яти медичних газів.

Наявність засобів моніторингу - манометрів та датчиків тиску.

Дозволяє контролювати параметри системи на ділянці та сповіщати персонал про відхилення від значень та аварійних ситуаціях за рахунок спрацьовування сигналізації. Покриття корпусу та кришки шафи витримує вплив дезінфікуючих засобів.

Наші переваги

Постачання медичного обладнання – відповідальне завдання.
Ми працюємо на совість і вболіваємо за результат.

Підбір обладнання під Ваші потреби та бюджет

Ми можемо здійснити комплексний підбір обладнання для вирішення Ваших клінічних завдань, не тільки з позицій, представлених на сайті, але й іншого великого переліку медичної техніки, представленої у світі.

Оперативний зворотний зв'язок

У процесі роботи з нами ви переконаєтеся, що висока кваліфікація всіх співробітників компанії дозволяє відповідати на ваші запитання максимально швидко та якісно, що прискорює реалізацію проекту у кілька разів.

Злагоджена робота усієї команди

Наш колектив давно працює разом. Вміємо вирішувати складні завдання швидко, не відволікаючись на жодні обставини.

Повний комплекс послуг від підбору обладнання до постгарантійного обслуговування

Співпрацюючи з нами, Ви не просто купите гарне обладнання за хорошою ціною, а й отримаєте можливість надалі забезпечити якісний сервіс для тривалої експлуатації.

Відповідальність за результат

Ця якість є необхідним критерієм роботи кожного співробітника компанії окремо та компанії в цілому.

Тільки перевірене та якісне обладнання

Ми не пропонуємо найдешевше або найдорожче обладнання на ринку, ми пропонуємо найнадійніше і якісне, оскільки ці критерії важливі при виборі обладнання для лікувально-профілактичних закладів та надання медичної допомоги високого рівня.

Ми надаємо кращий сервіс у галузі медичного газопостачання

Ми пропонуємо комплекс послуг, який в підсумку дозволяє отримати головний результат – поліпшити якість надання медичної допомоги.

Фотографії об'єктів

Залишити заявку

Якщо ви хочете купити медичні системи сповіщення та контролю або лише уточнити його ціну, залиште запит через форму зворотнього зв’язку та менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію на cистеми контролю медичних газів, а також за необхідності проконсультуємо.

Можете коротко описати замовлення або поставити будь-яке запитання
Scroll to Top